قیمت: 2,750,000 تومان 2750000 تومان
شماره تماس 09128433912
تاریخ انتشار ۱۳۹۹-۱۰-۱۶ ۱۳:۳۲:۰۷
ایجادشده توسط
0.00 ( 0 امتیاز )

صندلی کارمندی مدلG281 کد S281

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 203
نمایش داده شده: 386
انقضا: ۱۴۰۰-۱۰-۱۵ ۱۳:۳۲:۰۷
در مجموعه های: صندلی کارمندی
0.00 ( 0 امتیاز )

توضیحات

صندلی کارمندی آقای میز با ظاهری شکیل و مقاوم از بهترین جنس ها برخوردار است.
صندلی کارمندی مدل g281 کد S281 از ظاهری شکیل و مقاوم از بهترین و مرغوب ترین متریال و چرم ساخته شده که با نفوذ و جریان هوا در روکش از عرق نمودن جلوگیری می کند.

جزئیات خاص

سایر ویژگی ها از چرم ساخته شده است
گارانتی ---
قابلیت شستشو دارد توسط متخصص
قابل استفاده برای 1نفر
مناسب برای فضای داخلی
ارتفاع ---
وزن ---
عرض ---

به این محصول امتیاز بدهید

قیمت
پاسخگویی
کیفیت محصول
آیاخرید این محصول را پیشنهاد میدهید

اگر قصد خرید صندلی کارمندی را دارید، با مطالعه ی این مقاله می توانید اطلاعات کافی و مفیدی راجع به این صندلی ها به دست آورید. صندلی های اداری بسیار گوناگون هستند و هر یک از آن ها نیز ویژگی ها و مشخصات متفاوتی دارند و در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ادامه مطلب...

یکی از انواع صندلی اداری، صندلی کارمندی می باشد. کارمندان و افرادی که مدت زمان طولانی پشت میز می نشینند باید از صندلی های استانداردی استفاده کنند که به ساختار فیزیکی بدن آن ها آسیب نرساند و باعث مشکلات مختلف برای آن ها نشود. صندلی کارمندی چیست؟ صندلی کارمندی یکی انواع صندلی های اداری است که در شرکت ها و ادارات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این صندلی ها ویژگی های به خصوصی دارند که آن ها را از دیگر صندلی ها متمایز کرده است. صندلی های کارمندی با توجه به ویژگی هایی که دارند، باید باعث بهبود عملکرد کارمندان و عدم ایجاد خستگی، کسلی و کلافگی در آن ها می شوند. همانطور که می دانید کارمندان جزء افرادی هستند که بیشترین زمان خود را در طول روز روی صندلی سپری می کنند. به همین دلیل استاندارد بودن صندلی کارمندان بسیار مهم می باشد، اگر صندلی غیر استاندارد باشد می تواند باعث درد گردن، کمر و ایجاد مشکل در دیگر اعضاء بدن فرد شود. صندلی های کارمندی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟ 1- صندلی کارمندی استاندارد باید دارای جک تنظیم ارتفاع باشد و کارمند بتواند با توجه به قد خود صندلی را تنظیم کند. 2- صندلی کارمندی باید دارای چرخ های روان باشد و روی سطوح مختلف (موکت، موزائیک و...) به راحتی حرکت کند و صدایی تولید نکند. 3- پشتی صندلی های کارمندی باید قابل تنظیم باشند و بتوان آن ها را با توجه به زاویه پشتی کمر تنظیم و قفل کرد. 4- دسته های صندلی کارمندی باید قابلیت تنظیم داشته باشند و کارمندان بتوانند دسته ها را در ارتفاع مناسب قرار دهند. 5- صندلی های کارمندی با جنس های مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شوند، بهترین جنس صندلی کارمندی، پارچه ای می باشد. صندلی های پارچه ای معمولا به دلیل نشستن طولانی مدت عرق نمی کنند و برای کارمندان مناسب می باشند. 6- صندلی های کارمندی باید به صورت ارگونومی طراحی شده باشند و باعث کمر درد نشوند. کارمندان برای راحتی بیشتر باید از صندلی اداری طبی استفاده کنند. شما می توانید صندلی اداری طبی را با متنوع ترین برند صندلی اداری از حراج صندلی اداری خریداری کنید. امیدواریم اطلاعات ذکر شده در این آگهی برای شما عزیزان کافی بوده باشد و بتوانید مناسب ترین صندلی کارمندی را تهیه نمایید.

اگر قصد خرید صندلی کارمندی را دارید، با مطالعه ی این مقاله می توانید اطلاعات کافی و مفیدی راجع به بهترین صندلی کارمندی به دست آورید. صندلی های اداری بسیار گوناگون هستند و هر یک از آن ها نیز ویژگی ها و مشخصات متفاوتی دارند و در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ادامه مطلب...

یکی از انواع صندلی اداری، بهترین صندلی کارمندی می باشد. کارمندان و افرادی که مدت زمان طولانی پشت میز می نشینند باید از صندلی های استانداردی استفاده کنند که به ساختار فیزیکی بدن آن ها آسیب نرساند و باعث مشکلات مختلف برای آن ها نشود. بهترین صندلی کارمندی چیست؟ بهترین صندلی کارمندی یکی انواع صندلی های اداری است که در شرکت ها و ادارات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این صندلی ها ویژگی های به خصوصی دارند که آن ها را از دیگر صندلی ها متمایز کرده است. خرید صندلی کارمندی با توجه به ویژگی هایی که دارند، باید باعث بهبود عملکرد کارمندان و عدم ایجاد خستگی، کسلی و کلافگی در آن ها می شوند. همانطور که می دانید کارمندان جزء افرادی هستند که بیشترین زمان خود را در طول روز روی صندلی سپری می کنند. به همین دلیل استاندارد بودن صندلی کارمندان بسیار مهم می باشد، اگر صندلی غیر استاندارد باشد می تواند باعث درد گردن، کمر و ایجاد مشکل در دیگر اعضاء بدن فرد شود. بهترین صندلی های کارمندی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟ 1- صندلی کارمندی استاندارد باید دارای جک تنظیم ارتفاع باشد و کارمند بتواند با توجه به قد خود صندلی را تنظیم کند. 2- صندلی کارمندی باید دارای چرخ های روان باشد و روی سطوح مختلف (موکت، موزائیک و...) به راحتی حرکت کند و صدایی تولید نکند. 3- پشتی صندلی های کارمندی باید قابل تنظیم باشند و بتوان آن ها را با توجه به زاویه پشتی کمر تنظیم و قفل کرد. 4- دسته های صندلی کارمندی باید قابلیت تنظیم داشته باشند و کارمندان بتوانند دسته ها را در ارتفاع مناسب قرار دهند. 5- صندلی های کارمندی با جنس های مختلفی طراحی و به بازار عرضه می شوند، بهترین جنس صندلی کارمندی، پارچه ای می باشد. صندلی های پارچه ای معمولا به دلیل نشستن طولانی مدت عرق نمی کنند و برای کارمندان مناسب می باشند. 6- صندلی های کارمندی باید به صورت ارگونومی طراحی شده باشند و باعث کمر درد نشوند. کارمندان برای راحتی بیشتر باید از صندلی اداری طبی استفاده کنند. شما می توانید صندلی اداری طبی را با متنوع ترین برند صندلی اداری از حراج صندلی اداری خریداری کنید. قیمت صندلی کارمندی با یکدیگر متفاوت باشد اگر قصد خرید صندلی کارمندی را دارید، در کنار قیمت صندلی کارمندی به کیفیت آن نیز توجه کنید. امیدواریم اطلاعات ذکر شده در این آگهی برای شما عزیزان کافی بوده باشد و بتوانید مناسب ترین صندلی کارمندی را تهیه نمایید.

تلفن تماس: 02191012068

نشانی

تلفکس: 021-66811550

آدرس: شادآباد کوی 17 شهریور خیابان میرزایی پلاک 244